SF Grei

Klubbdommere

Klubbdommere

Dommere 5er

Navn

Tlf

Epost

Abdirahman Ahmed

95708154

ali5871@hotmail.com

Amalie Seter

93201951

hege.reiertsen@facebook.com

Dina Røberg

90822984

else.marie.brodshaug@delta.no

Iselin Fidan

98025581

necbeh@gmail.com

Kevok Darvin

93054061

eledar@online.no

Konrad Solhjell Frøystein

94792665

konradfroystein@gmail.com

Lucas Robertson

90252516

nicolas_robertson@hotmail.com

Madushan Kumara

98050357

emalkanthi@yahoo.no

Marcus Cox

91345820

siricx@yahoo.co.uk

Mille Arnesen

90526579

millearnesen@icloud.com

Mohammed Bile

40052034

hamdi-1985@hotmail.com

Nicolas Ohlsson

90569645

annelie.ohlssson@bama.no

Samuel Hasselgård Sunde

99265279

mariahasselgard@gmail.com

Samy Laassiri

90860636

elaassiri@hotmail.com

Thea Sofie Fenne

91399084

afenne@ous-hf.no

Umut Guvenc

40104304

devrim_umut2010@hotmail.com

Viktoria Halmrast

90476240

emb@delta.no

Yash Lawrence

96850070

lawrenceag6@hotmail.com

     

Dommere 7er*

Adam Carlsson

41188580

adamc@getmail.no

Agustin Garcia

91858238

gina6ganda12@yahoo.com

Amir Mahmud

94387633

nethanet@online.no

Anas Laassiri

90860636

elaassiri@hotmail.com

Dilshan Kumara

96659896

dilsha0107@osloskolen.no

Erwin Rodney

40161328

rodneycs@gmail.com

Jakob Wallenius

93007328

tovelill.stendal@gmail.com

John Mikkel Kong Karlsen

45287545

kongkarlsen96@gmail.com

Jostein Høgseth

97101052

jostygutt@gmail.com

Krishan Krishnapala

91990101

krish_1999@live.no

Lorik Dehari

98085179

lorikdehari@gmail.com

Marcus Byhring Ølnes

45018705

mbolnes@gmail.com

Marte Bråteng

45291410

matbra1711@gmail.com

Mennan Krishnakumar

40345543

mennan07@hotmail.com

Mohammed Jalloh

40145917

moja98@outlook.com

Naoufal El Aroudi

98874941

elkhattabi@live.no

Rikke Ullereng

98055819

rikkeullereng@gmail.com

Robin Sørensen

90299440

robin_gutt98@hotmail.com

Simon Tesfai

48026855

tovegodo@hotmail.com

Tringa Uka

98869328

tringa1712@hotmail.com

     

* Dommere på 7er kan også dømme 5er

 

Dommerhonorar Grei Fotball 2017 (seriespill):

Kamper

Honorar

5er og 7er (8-12 år)

200 kr

9er* (13 år)

300 kr

7er (13-19 år)

300 kr

*Gjelder kun for G13 3. div og J13 2. div

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products