TS Budbilcup 2017

Cupen arrangeres 25. - 26. november på Grei Kg. Grei 1 møter kl.09:50 og Grei 2 møter kl.09:00 (husk blå og hvit drakt, hvit shorts, blå og hvite sokker)

Treningstider uke 48

Her er oversikt over ukens treninger.

Dugnad under TS-Budbilcup

25-26 november arrangerer vi TS-budbilcup på Greibanen. Nesten alle har blitt satt opp med en eller annen oppgave i forbindelse med cupen. Les nøye og still opp!

Vinterserie på Fjellhamar

Grei Elite er meldt på vinterserien på Fjellhamar 2018

Troll Cup 2017

Her kommer bilder og korte analyser av kampene under Troll-cup i Kristiansand.

Avslutningsfest

Torsdag 14. desember kl 18:00 er det avslutningsfest i storsalen på Greihuset

Følg Grei G03 på Facebook og Instagram

Vi er selvfølgelig på sosiale medier, følg oss DU også :)

Besøk våre lagsider

Treninger:  (endringer vil forekomme)                             

Mandager: 17:00-18:30, Greibanen (Elite)

Tirsdager: 18:30-20:00, Greibanen (Elite/Rekrutt)

Torsdager: 20:00-21:30, Greibanen (Elite)

Søndager: 15:00-16:30, Greibanen (Elite/Rekrutt)

Oppmøte 15 min før trening

MAN
20.11
17:00-18:30
Grei kunstgress
TIR
21.11
18:30-20:00
Grei kunstgress
TOR
23.11
20:00-21:30
Grei kunstgress
25.11 09:00 Grei kunstgress B
TS Budbil cup - SF Grei Gutter 14 år -
26.11 09:00 Grei kunstgress B
TS Budbilcup - SF Grei Gutter 14 år -
19.11 15:00 Grei kunstgress B  
Årvoll - SF Grei Gutter 14 år -  
25.10 20:00 Grei kunstgress B  
Haugerud - SF Grei Gutter 14 år 2 - 4  
19.10 20:15 Grorud match kunstgress B  
Grorud 3 - Grei G2003.3 5 - 1  
16.10 19:30 Ekeberg kunstgress B  
Sterling - Grei G2003.2 9 - 4  
14.10 16:00 Føyka kunstgress B  
Asker - Grei G2003.1 8 - 0  
26.11 09:00 Grei kunstgress B  
TS Budbilcup - SF Grei Gutter 14 år -  
25.11 09:00 Grei kunstgress B  
TS Budbil cup - SF Grei Gutter 14 år -  
19.11 15:00 Grei kunstgress B  
Årvoll - SF Grei Gutter 14 år -  
25.10 20:00 Grei kunstgress B  
Haugerud - SF Grei Gutter 14 år 2 - 4  
19.10 20:15 Grorud match kunstgress B  
Grorud 3 - Grei G2003.3 5 - 1  
16.10 19:30 Ekeberg kunstgress B  
Sterling - Grei G2003.2 9 - 4  
14.10 16:00 Føyka kunstgress B  
Asker - Grei G2003.1 8 - 0  
11.10 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Manglerud Star 1 - 2  
09.10 17:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Årvoll 2 1 - 3  
30.09 12:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress H  
Grei G2003.1 - Høybr/Stovn 1 - 4  
28.09 18:45 Borgen kunstgress B  
Asker 4 - Grei G2003.3 7 - 0  
27.09 20:15 Trasop kunstgress B  
Oppsal 2 - Grei G2003.2 5 - 1  
23.09 16:00 Årvoll kunstgress B  
Årvoll - Grei G2003.1 3 - 2  
21.09 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Grüner 2 2 - 4  
20.09 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Hasle-Løren 7 - 3  
16.09 16:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Bærum 5 - 2  
15.09 18:45 Gressbanen kunstgress B  
Ready 2 - Grei G2003.3 3 - 2  
13.09 20:15 Grorud match kunstgress B  
Grorud 2 - Grei G2003.2 7 - 8  
09.09 12:00 Sofiemyr kunstgress B  
Kolbotn - Grei G2003.1 0 - 4  
06.09 19:10 Haraløkka kunstgress B  
Bøler - Grei G2003.2 6 - 0  
05.09 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Fornebu 3 - 2  
02.09 11:00 Ullern kunstgress B  
Ullern - Grei G2003.1 6 - 4  
31.08 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Lyn 4 4 - 1  
30.08 20:15 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Furuset 8 - 0  
26.08 16:00 Høvik kunstgress 11er B  
Høvik - Grei G2003.1 1 - 5  
24.08 20:15 Ferd stadion (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten 2 - Grei G2003.3 13 - 1  
23.08 20:15 Valle Hovin kunstgress B  
Vålerenga 3 - Grei G2003.2 3 - 2  
19.08 16:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Skeid 2 0 - 2  
17.08 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Røa 2 1 - 6  
24.06 16:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Asker 2 - 9  
22.06 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Grorud 3 3 - 3  
21.06 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Vestli 6 - 3  
17.06 16:00 Høybråten kunstgress B  
Høybr/Stovn - Grei G2003.1 8 - 0  
15.06 20:15 Årvoll kunstgress B  
Årvoll 2 - Grei G2003.3 11 - 3  
14.06 20:15 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Sterling 8 - 0  
08.06 20:15 Kaldbakkenfeltet kunstgress H  
Grei G2003.3 - Asker 4 3 - 3  
08.06 17:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress H  
Grei G2003.1 - Årvoll 1 - 3  
07.06 18:45 Manglerud kunstgr. B  
Manglerud Star - Grei G2003.2 4 - 0  
01.06 19:10 Dælenengen kunstgress B  
Grüner 2 - Grei G2003.3 2 - 8  
31.05 20:20 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Oppsal 2 2 - 4  
24.05 19:10 Løren kunstgress B  
Hasle-Løren - Grei G2003.2 3 - 4  
20.05 16:00 Kalvøya 2 B  
Bærum - Grei G2003.1 0 - 20  
18.05 20:15 Kaldbakkenfeltet kunstgress H  
Grei G2003.3 - Ready 2 0 - 3  
14.05 16:00 Furuset kunstgress B  
Furuset - Grei G2003.1 1 - 11  
13.05 10:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Kolbotn 3 - 5  
10.05 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Grorud 2 4 - 3  
09.05 18:30 Storøya kunstgr. 9/11 er B  
Fornebu - Grei G2003.1 4 - 1  
06.05 10:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Ullern 1 - 1  
04.05 20:15 Kringsjå kunstgress B  
Lyn 4 - Grei G2003.3 2 - 2  
03.05 20:15 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Bøler 2 - 4  
29.04 16:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Høvik 5 - 1  
27.04 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Bygdø Monolitten 2 2 - 4  
25.04 20:15 Furuset kunstgress B  
Furuset - Grei G2003.2 0 - 1  
21.04 18:30 Nordre Åsen kunstgress B  
Skeid 2 - Grei G2003.1 5 - 1  
20.04 19:10 Røa kunstgress 2 B  
Røa 2 - Grei G2003.3 7 - 3  
19.04 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Vålerenga 3 5 - 3  
08.04 09:00 Drammen cup B  
Drammen - SF Grei Gutter 14 år -  
05.04 20:15 Jesperudjordet kunstgress B  
Vestli - Grei G2003.2 2 - 2  
02.04 15:00 Kjelsås Kunstgress B  
Kjelsås 1 - SF Grei Gutter 14 år -  
25.03 10:30 Grei kunstgress B  
Oppsal - SF Grei Gutter 14 år -  
24.03 20:00 Grei kunstgress B  
Vestli - SF Grei Gutter 14 år -  
24.03 19:15 Ullern Kunstgress B  
Ullern - SF Grei Gutter 14 år -  
18.03 14:00 Ekeberg kunstgress 2 B  
Bækkelaget - SF Grei Gutter 14 år -  
18.03 12:00 Ski Kunstgress B  
Ski 2 - SF Grei Gutter 14 år -  
17.03 20:00 Grei kunstgress B  
Oppsal 2 - SF Grei Gutter 14 år -  
12.03 16:30 Grei kunstgress B  
Strømmen 1 - SF Grei Gutter 14 år -  
10.03 20:00 Grei kunstgress B  
Manglerud Star 3 - SF Grei Gutter 14 år 2 - 4  
08.03 20:00 Grei kunstgress B  
Manglerud Star 2 - SF Grei Gutter 14 år 2 - 4  
05.03 16:30 Grei kunstgress B  
Ski 1 - SF Grei Gutter 14 år 5 - 2  
04.03 15:30 Årvoll kunstgress B  
Årvoll - SF Grei Gutter 14 år 3 - 4  
01.03 20:00 Grei kunstgress B  
Grei Rekrutt - SF Grei Gutter 14 år 0 - 14  
15.02 20:00 Grei kunstgress B  
KFUM 2 - SF Grei Gutter 14 år 0 - 4  
12.02 15:00 Grei kunstgress B  
KFUM - SF Grei Gutter 14 år 0 - 3  
11.02 10:30 Grei kunstgress B  
Haugerud 1 - SF Grei Gutter 14 år 2 - 4  
11.02 09:00 Grei kunstgress B  
Haugerud 2 - SF Grei Gutter 14 år 1 - 5  
05.02 15:30 Lusetjern kunstgress B  
Holmlia - SF Grei Gutter 14 år 3 - 3  
04.02 10:30 Grei kunstgress B  
Vind Il - SF Grei Gutter 14 år 5 - 5  
01.02 20:00 Grei kunstgress B  
Grorud - SF Grei Gutter 14 år 1 - 2  
21.01 10:30 Grei kunstgress B  
Skeid 1 - SF Grei Gutter 14 år 6 - 5  
21.01 09:00 Grei kunstgress B  
Skeid 2 - SF Grei Gutter 14 år 7 - 3  
14.01 10:30 Grei Kunstgress 1 B  
Bygdøy Monolitten - SF Grei Gutter 14 år 1 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift