Treningstider uke 29 og 30 (17.-29. juli)

Vi tar nå en liten sommerferie. Treningen starter opp igjen uke 29. Da er det forberedelser frem til Norway cup

Norway cup 2017

Kampoppsett klart. 25 spillere klare, vi har plass til noen spillere til.

Seriekamp Elite lørdag 19. august

Vi møter Skeid 2 på Grei Kg, kamptropp kommer snart.

Seriekamp Rekrutt 2 torsdag 17. august

Vi møter Røa 2 på Grei Kg, kamptropp kommer

Seriekamp Rekrutt 1 onsdag 23. august

Vi møter Vålerenga på Valle Hovin Kg. kamptropp kommer.

OBOS cup 3. runde søndag 27. august

Vi møter Bærum Sk på Sandvika Stadion.

Grei nr.3 i Elverumsturneringen 2017

Her kommer bilder fra turen og korte analyser av kampene.

Troll Cup 2017 (Kristiansand) PÅMELDINGSFRIST ER NÅ UTE!

Cupen er helgen 27. - 29. oktober. 31 spillere påmeldt.

Seriestart for Grei G03

Etter en lang oppkjøring, som har inkluderte 55 treninger, 37 treningskamper og noen cuper er Grei G03 nå klare for seriestart. Vi stiller med tre lag og det er ikke ofte SF Grei stiller med lag i de tre øverste divisjonene i ungdomsfotballen. Men det skjer i 2017 sesongen og vi håper å se mange gamle og nye Grei G03 venner på våre hjemmekamper, som hovedsakelig spilles onsdag, torsdag og lørdag på Greibanen. Les mer om våre "lag" og forventninger til den kommende sesongen.

Følg Grei G03 på Facebook, Instagram og Twitter

Vi er selvfølgelig på sosiale medier, følg oss DU også :)

Besøk våre lagsider

Treninger:  (endringer vil forekomme)                             

Mandager: 17:00-18:30, Greibanen (Elite)

Tirsdager: 18:30-20:00, Greibanen (Elite/Rekrutt)

Torsdager: 17:00-18:30, Greibanen (Elite/Rekrutt)

Lørdager:  10:00-12:00, Greibanen (Elite/Rekrutt)

Oppmøte 15 min før trening

MAN
17.07
17:00-18:30
Grei kunstgress
TIR
18.07
17:00-18:30
Grei kunstgress
TOR
20.07
17:00-18:30
Grei kunstgress
LØR
22.07
10:00-12:00
Grei kunstgress
17.08 18:45 Grei kunstgress H
Grei G2003.3 - Røa 2 -
19.08 16:00 Grei kunstgress H
Grei G2003.1 - Skeid 2 -
23.08 20:15 Valle Hovin kunstgress B
Vålerenga 3 - Grei G2003.2 -
24.08 20:15 Ferd stadion (Bygdøy) B
Bygdø Monolitten 2 - Grei G2003.3 -
26.08 16:00 Høvik kunstgress 11er B
Høvik - Grei G2003.1 -
24.06 16:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Asker 2 - 9  
22.06 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Grorud 3 3 - 3  
21.06 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Vestli 6 - 3  
17.06 16:00 Høybråten kunstgress B  
Høybr/Stovn - Grei G2003.1 8 - 0  
15.06 20:15 Årvoll kunstgress B  
Årvoll 2 - Grei G2003.3 11 - 3  
19.10 20:15 Grorud match kunstgress B  
Grorud 3 - Grei G2003.3 -  
16.10 19:30 Ekeberg kunstgress B  
Sterling - Grei G2003.2 -  
14.10 16:00 Føyka kunstgress B  
Asker - Grei G2003.1 -  
12.10 18:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Årvoll 2 -  
11.10 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Manglerud Star -  
30.09 16:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress H  
Grei G2003.1 - Høybr/Stovn -  
28.09 18:45 Borgen kunstgress B  
Asker 4 - Grei G2003.3 -  
27.09 20:15 Trasop kunstgress B  
Oppsal 2 - Grei G2003.2 -  
23.09 16:00 Årvoll kunstgress B  
Årvoll - Grei G2003.1 -  
21.09 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Grüner 2 -  
20.09 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Hasle-Løren -  
16.09 16:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Bærum -  
15.09 18:45 Gressbanen kunstgress B  
Ready 2 - Grei G2003.3 -  
13.09 20:15 Grorud match kunstgress B  
Grorud 2 - Grei G2003.2 -  
09.09 12:00 Sofiemyr kunstgress B  
Kolbotn - Grei G2003.1 -  
06.09 19:10 Haraløkka kunstgress B  
Bøler - Grei G2003.2 -  
05.09 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Fornebu -  
02.09 16:00 Ullern kunstgress B  
Ullern - Grei G2003.1 -  
31.08 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Lyn 4 -  
30.08 20:15 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Furuset -  
26.08 16:00 Høvik kunstgress 11er B  
Høvik - Grei G2003.1 -  
24.08 20:15 Ferd stadion (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten 2 - Grei G2003.3 -  
23.08 20:15 Valle Hovin kunstgress B  
Vålerenga 3 - Grei G2003.2 -  
19.08 16:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Skeid 2 -  
17.08 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Røa 2 -  
24.06 16:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Asker 2 - 9  
22.06 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Grorud 3 3 - 3  
21.06 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Vestli 6 - 3  
17.06 16:00 Høybråten kunstgress B  
Høybr/Stovn - Grei G2003.1 8 - 0  
15.06 20:15 Årvoll kunstgress B  
Årvoll 2 - Grei G2003.3 11 - 3  
14.06 20:15 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Sterling 8 - 0  
08.06 20:15 Kaldbakkenfeltet kunstgress H  
Grei G2003.3 - Asker 4 3 - 3  
08.06 17:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress H  
Grei G2003.1 - Årvoll 1 - 3  
07.06 18:45 Manglerud kunstgr. B  
Manglerud Star - Grei G2003.2 4 - 0  
01.06 19:10 Dælenengen kunstgress B  
Grüner 2 - Grei G2003.3 2 - 8  
31.05 20:20 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Oppsal 2 2 - 4  
24.05 19:10 Løren kunstgress B  
Hasle-Løren - Grei G2003.2 3 - 4  
20.05 16:00 Kalvøya 2 B  
Bærum - Grei G2003.1 0 - 20  
18.05 20:15 Kaldbakkenfeltet kunstgress H  
Grei G2003.3 - Ready 2 0 - 3  
14.05 16:00 Furuset kunstgress B  
Furuset - Grei G2003.1 1 - 11  
13.05 10:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Kolbotn 3 - 5  
10.05 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Grorud 2 4 - 3  
09.05 18:30 Storøya kunstgr. 9/11 er B  
Fornebu - Grei G2003.1 4 - 1  
06.05 10:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Ullern 1 - 1  
04.05 20:15 Kringsjå kunstgress B  
Lyn 4 - Grei G2003.3 2 - 2  
03.05 20:15 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Bøler 2 - 4  
29.04 16:00 Grei kunstgress H  
Grei G2003.1 - Høvik 5 - 1  
27.04 18:45 Grei kunstgress H  
Grei G2003.3 - Bygdø Monolitten 2 2 - 4  
25.04 20:15 Furuset kunstgress B  
Furuset - Grei G2003.2 0 - 1  
21.04 18:30 Nordre Åsen kunstgress B  
Skeid 2 - Grei G2003.1 5 - 1  
20.04 19:10 Røa kunstgress 2 B  
Røa 2 - Grei G2003.3 7 - 3  
19.04 19:10 Grei kunstgress H  
Grei G2003.2 - Vålerenga 3 5 - 3  
08.04 09:00 Drammen cup B  
Drammen - SF Grei Gutter 14 år -  
05.04 20:15 Jesperudjordet kunstgress B  
Vestli - Grei G2003.2 2 - 2  
02.04 15:00 Kjelsås Kunstgress B  
Kjelsås 1 - SF Grei Gutter 14 år -  
25.03 10:30 Grei kunstgress B  
Oppsal - SF Grei Gutter 14 år -  
24.03 20:00 Grei kunstgress B  
Vestli - SF Grei Gutter 14 år -  
24.03 19:15 Ullern Kunstgress B  
Ullern - SF Grei Gutter 14 år -  
18.03 14:00 Ekeberg kunstgress 2 B  
Bækkelaget - SF Grei Gutter 14 år -  
18.03 12:00 Ski Kunstgress B  
Ski 2 - SF Grei Gutter 14 år -  
17.03 20:00 Grei kunstgress B  
Oppsal 2 - SF Grei Gutter 14 år -  
12.03 16:30 Grei kunstgress B  
Strømmen 1 - SF Grei Gutter 14 år -  
10.03 20:00 Grei kunstgress B  
Manglerud Star 3 - SF Grei Gutter 14 år 2 - 4  
08.03 20:00 Grei kunstgress B  
Manglerud Star 2 - SF Grei Gutter 14 år 2 - 4  
05.03 16:30 Grei kunstgress B  
Ski 1 - SF Grei Gutter 14 år 5 - 2  
04.03 15:30 Årvoll kunstgress B  
Årvoll - SF Grei Gutter 14 år 3 - 4  
01.03 20:00 Grei kunstgress B  
Grei Rekrutt - SF Grei Gutter 14 år 0 - 14  
15.02 20:00 Grei kunstgress B  
KFUM 2 - SF Grei Gutter 14 år 0 - 4  
12.02 15:00 Grei kunstgress B  
KFUM - SF Grei Gutter 14 år 0 - 3  
11.02 10:30 Grei kunstgress B  
Haugerud 1 - SF Grei Gutter 14 år 2 - 4  
11.02 09:00 Grei kunstgress B  
Haugerud 2 - SF Grei Gutter 14 år 1 - 5  
05.02 15:30 Lusetjern kunstgress B  
Holmlia - SF Grei Gutter 14 år 3 - 3  
04.02 10:30 Grei kunstgress B  
Vind Il - SF Grei Gutter 14 år 5 - 5  
01.02 20:00 Grei kunstgress B  
Grorud - SF Grei Gutter 14 år 1 - 2  
21.01 10:30 Grei kunstgress B  
Skeid 1 - SF Grei Gutter 14 år 6 - 5  
21.01 09:00 Grei kunstgress B  
Skeid 2 - SF Grei Gutter 14 år 7 - 3  
14.01 10:30 Grei Kunstgress 1 B  
Bygdøy Monolitten - SF Grei Gutter 14 år 1 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products