Holdningskontrakt 2017

Her er en ny holdningskontrakt som alle må lese gjennom og signere.

Fair Play-regler

Fair Play er mer enn gule og røde kort. Fair Play handler om hvordan vi oppfører oss mot hverandre, både på og utenfor banen!

Foreldrevettregler

Retningslinjer og kjøreregler overfor foreldre.

Serieoppsettet 2017

Spilleplanen for 2017 er nå klar.

Besøk våre lagsider

24.09 17:00 Årvoll kunstgress 9/7er B B
Årvoll - Grei G2004.1 -
26.09 19:10 Grei Kunstgress 9/7er A H
Grei G2004.2 - Lille Tøyen -
27.09 18:45 Jeriko 7er B
Lindeberg - Grei G2004.3 -
01.10 18:30 Grei Kunstgress 9/7er A H
Grei G2004.1 - Skeid 2 -
15.10 18:30 Korsvoll kunstgress 9/7er B B
Korsvoll 2 - Grei G2004.1 -
20.09 18:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.3 - KFUM 23 - 3  
19.09 20:15 Manglerud kunstg. 9er/7er A B  
Manglerud Star 2 - Grei G2004.2 1 - 2  
17.09 17:00 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Kolbotn 0 - 3  
13.09 20:15 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal - Grei G2004.3 7 - 4  
13.09 18:45 Valle Hovin kunstgress 2 9/7er A B  
Vålerenga 3 - Grei G2004.1 2 - 1  
15.10 18:30 Korsvoll kunstgress 9/7er B B  
Korsvoll 2 - Grei G2004.1 -  
01.10 18:30 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Skeid 2 -  
27.09 18:45 Jeriko 7er B  
Lindeberg - Grei G2004.3 -  
26.09 19:10 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.2 - Lille Tøyen -  
24.09 17:00 Årvoll kunstgress 9/7er B B  
Årvoll - Grei G2004.1 -  
20.09 18:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.3 - KFUM 23 - 3  
19.09 20:15 Manglerud kunstg. 9er/7er A B  
Manglerud Star 2 - Grei G2004.2 1 - 2  
17.09 17:00 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Kolbotn 0 - 3  
13.09 20:15 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal - Grei G2004.3 7 - 4  
13.09 18:45 Valle Hovin kunstgress 2 9/7er A B  
Vålerenga 3 - Grei G2004.1 2 - 1  
12.09 19:00 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.2 - Sagene 1 - 4  
10.09 15:00 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Høybr/Stovn 0 - 2  
06.09 19:00 Rustad kunstgress 9er/7er A B  
Rustad - Grei G2004.3 3 - 0  
05.09 18:45 Nordre Åsen 2 kg 7er/9er B B  
Skeid 3 - Grei G2004.2 2 - 3  
03.09 17:00 Kringsjå kunstg. 3 9er A B  
Lyn - Grei G2004.1 6 - 1  
30.08 19:40 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.3 - Abildsø 4 - 5  
29.08 18:45 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.2 - Grüner 2 2 - 2  
27.08 18:30 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Kjelsås 1 - 7  
23.08 19:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.3 - Lindeberg 7 - 11  
22.08 18:00 Kringsjå kunstg. 3 9er B B  
Lyn 4 - Grei G2004.2 4 - 2  
20.08 17:00 Dælenengen kunstg. 9er/7er A B  
Grüner - Grei G2004.1 3 - 4  
16.08 20:15 Grei Kunstgress 9/7er B H  
Grei G2004.2 - Hasle-Løren 5 - 1  
21.06 20:15 Ekeberg 14 7er B  
KFUM - Grei G2004.3 19 - 2  
20.06 18:45 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.2 - Årvoll 3 1 - 11  
18.06 17:00 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Korsvoll 2 4 - 6  
14.06 20:15 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.3 - Oppsal 4 - 2  
13.06 20:15 Ekeberg kunstgress 7er/9er A B  
KFUM 3 - Grei G2004.2 7 - 0  
11.06 18:30 Nordre Åsen kunstgr. 9er B B  
Skeid 2 - Grei G2004.1 4 - 2  
07.06 20:15 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.3 - Rustad 6 - 6  
06.06 20:15 Caltexløkka 7er B B  
Lille Tøyen - Grei G2004.2 3 - 3  
31.05 18:45 Abildsø kunstg. 9/7er A B  
Abildsø - Grei G2004.3 4 - 7  
30.05 20:15 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.2 - Manglerud Star 2 1 - 4  
25.05 20:15 Bjølsen kunstgress 9/7er A B  
Sagene - Grei G2004.2 15 - 2  
24.05 20:15 Jeriko 7er B  
Lindeberg - Grei G2004.3 21 - 4  
24.05 19:10 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Årvoll 5 - 1  
21.05 17:00 Sofiemyr kunstgress 9er/7er A B  
Kolbotn - Grei G2004.1 8 - 2  
16.05 20:15 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.2 - Skeid 3 3 - 7  
14.05 17:00 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Vålerenga 3 2 - 2  
13.05 14:00 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Høvik 5 - 0  
10.05 20:15 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.3 - KFUM 10 - 7  
09.05 20:15 Dælenengen kunstg. 9er/7er A B  
Grüner 2 - Grei G2004.2 2 - 4  
07.05 15:15 Høybråten 9/7er A B  
Høybr/Stovn - Grei G2004.1 5 - 4  
03.05 20:15 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal - Grei G2004.3 1 - 2  
03.05 18:45 Grei Kunstgress 9/7er B H  
Grei G2004.2 - Lyn 4 3 - 2  
30.04 17:00 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Lyn 0 - 5  
26.04 20:15 Rustad kunstgress 9er/7er A B  
Rustad - Grei G2004.3 4 - 8  
25.04 20:15 Løren kunstgress 9er/7er A B  
Hasle-Løren - Grei G2004.2 8 - 3  
23.04 18:30 Myrerfeltet kg 9/7er A B  
Kjelsås - Grei G2004.1 3 - 3  
20.04 19:00 Grei Kunstgress 9/7er B H  
Grei G2004.3 - Abildsø 14 - 0  
18.04 20:15 Årvoll kunstgress 9/7er A B  
Årvoll 3 - Grei G2004.2 10 - 1  
04.04 19:10 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.2 - KFUM 3 0 - 14  
02.04 18:30 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.1 - Grüner 8 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products