Flytting av sted for hjemmekampene

Hjemmekampene flyttes fortløpende fra Grei Grus til Kaldbakken kunstgress eller naturgress. Riktig sted for hjemmekampene oppdateres i SPOND.

SPOND - Viktig verktøy!

Laget bruker Appen SPOND til all informasjon og påmelding til cuper, seriekamper og fellestreningene på søndager. Appen kan lastes ned til både Android og Apple.

Grei G09Rødtvet/Ammerud - treningstider april-oktober 2017

Grei G09 Rødtvet/Ammerud trener onsdager kl 17:30-18:30 på Kaldbakken kunstgress. Ivrigtrening fredager kl 17:00-18:00 på Grei kunstgress. Fellestrening (Grei Rødtvet/Ammerud og Nordtvet) søndager kl 14:00-15:00 på Grei Kunstgress.

FAIR PLAY - Foreldrevettregler

Det handler om respekt, ikke sant?

2017 Sportslig målsetning og regler treningsoppmøte

Sportslig målsetning/Regler treningsoppmøte

Besøk våre lagsider

21.08 17:00 Trasop kunstgress 5er B
Oppsal 5 - Grei G2009AR.1 -
24.08 18:00 Klosterenga 5er Grus B B
Forward 2 - Grei G2009AR.3 -
25.08 18:30 Årvoll hockey kg 5er B B
Årvoll - Grei G2009AR.2 -
29.08 18:00 Grei grus 5er A H
Grei G2009AR.2 - Rommen -
29.08 18:00 Grei grus 5er B H
Grei G2009AR.1 - Årvoll 5 -
21.06 18:00 Haraløkka 5er 7 B  
Bøler 4 - Grei G2009AR.1 -  
20.06 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.3 - Skeid 7 -  
19.06 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.2 - Høybr/Stovn -  
15.06 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.2 - Hasle-Løren 3 -  
15.06 17:00 Manglerud grus 5er B  
Manglerud Star 2 - Grei G2009AR.1 -  
20.10 18:30 Løren kunstgress 5er A B  
Hasle-Løren 3 - Grei G2009AR.2 -  
19.10 17:00 Rommensletta 5er A B  
Rommen 2 - Grei G2009AR.3 -  
18.10 17:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.1 - Manglerud Star 2 -  
13.10 17:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2009AR.2 - Oppsal 2 -  
12.10 17:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.3 - Kjelsås 8 -  
12.10 17:00 Løren kunstgress 5er B B  
Hasle-Løren 2 - Grei G2009AR.1 -  
29.09 18:30 Årvoll hockey kg 5er B B  
Årvoll 6 - Grei G2009AR.2 -  
26.09 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2009AR.1 - Årvoll 4 -  
26.09 17:00 Veitvet kunstgr. 5er A B  
Veitvet 2 - Grei G2009AR.3 -  
23.09 14:00 Trasop kunstgress 5er B  
Oppsal 4 - Grei G2009AR.1 -  
20.09 17:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.2 - Bøler -  
12.09 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.1 - Ellingsrud -  
12.09 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2009AR.3 - Skeid 10 -  
11.09 17:00 Ekeberg 12 5er B  
KFUM 8 - Grei G2009AR.2 -  
08.09 18:30 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn 2 - Grei G2009AR.1 -  
06.09 18:30 Bryn Kunstgress 5er B B  
Teisen - Grei G2009AR.3 -  
31.08 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.3 - Kjelsås 7 -  
29.08 18:00 Grei grus 5er A H  
Grei G2009AR.2 - Rommen -  
29.08 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.1 - Årvoll 5 -  
25.08 18:30 Årvoll hockey kg 5er B B  
Årvoll - Grei G2009AR.2 -  
24.08 18:00 Klosterenga 5er Grus B B  
Forward 2 - Grei G2009AR.3 -  
21.08 17:00 Trasop kunstgress 5er B  
Oppsal 5 - Grei G2009AR.1 -  
21.06 18:00 Haraløkka 5er 7 B  
Bøler 4 - Grei G2009AR.1 -  
20.06 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.3 - Skeid 7 -  
19.06 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.2 - Høybr/Stovn -  
15.06 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.2 - Hasle-Løren 3 -  
15.06 17:00 Manglerud grus 5er B  
Manglerud Star 2 - Grei G2009AR.1 -  
13.06 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.3 - Rommen 2 -  
10.06 16:00 Trasop kunstgress 5er B  
Oppsal 2 - Grei G2009AR.2 -  
07.06 18:30 Kjelsåsmyra kunstg. 5er C B  
Kjelsås 8 - Grei G2009AR.3 -  
06.06 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.1 - Hasle-Løren 2 -  
02.06 18:30 Årvoll hockey kg 5er B B  
Årvoll 4 - Grei G2009AR.1 -  
30.05 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.3 - Veitvet 2 -  
29.05 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.2 - Årvoll 6 -  
23.05 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.1 - Oppsal 4 -  
23.05 18:00 Haraløkka 5er 5 B  
Bøler - Grei G2009AR.2 -  
18.05 17:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.2 - KFUM 8 -  
16.05 18:00 Ellingsrud 5er B  
Ellingsrud - Grei G2009AR.1 -  
15.05 18:30 Nordre Åsen hockey KG 5er A B  
Skeid 10 - Grei G2009AR.3 -  
09.05 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.3 - Teisen -  
08.05 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.1 - Høybr/Stovn 2 -  
04.05 17:00 Årvoll hockey kg 5er A B  
Årvoll 5 - Grei G2009AR.1 -  
03.05 18:30 Kjelsåsmyra kunstg. 5er C B  
Kjelsås 7 - Grei G2009AR.3 -  
02.05 18:00 Rommen grus 5er A B  
Rommen - Grei G2009AR.2 -  
27.04 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.2 - Årvoll -  
25.04 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.3 - Forward 2 -  
24.04 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.1 - Oppsal 5 -  
22.04 14:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn - Grei G2009AR.2 -  
18.04 18:00 Grei grus 5er B H  
Grei G2009AR.1 - Bøler 4 -  
18.04 17:00 Nordre Åsen 2 kg 5er B B  
Skeid 7 - Grei G2009AR.3 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products