Vakter i Grei-kiosken i uke 38

G05 er tildelt vakter i Grei-kiosken i uke 38. Oversikt over vaktene kan dere laste ned ved å klikke på lenken nedenfor

Grei Cup!

Søndag 11. juni er det endelig Grei Cup - det blir kjempegøy, selv om det er litt trist at dette er siste gang! Vi har fire lag som alle spiller fire kamper hver.

Kamper i uke 18

Fire lag i aksjon denne uka - se bilder og les referat fra noen av kampene.

Kampreferater uke 17

Tre av lagene våre spilte kamper også denne uka, med 37 spillere i aksjon. Mens Grønn hadde hjemmekamp på Kalbakken, dro Blå til Dælenenga for bortekamp mot et av Grüner sine lag, mens Rød dro den korte turen ned til Veitvet.

Kamper i uke 16

Denne uka var 34 av spillerne i aksjon da Blå og Grønn hadde seriestart på henholdsvis Greibanen og Grorudbanen, mens Rød spilte sin seriekamp nummer to på Kalbakkenfeltet.

Trening i påsken

Selv om det nå er påskeferie er ikke lysten på å spille fotball borte, og rundt 15 spillere stilte på trening både Palmesøndag og i dag. På søndag var det full innsats i forsøket på å få fire på rad. I dag gjorde alle spillerne en god innsats med å plukke søppel fra banen før de startet treningen.

Fin cup på Gjelleråsen

Søndag 2. april deltok nesten 40 spillere på Gjelleråsen Vår Cup på Li Kunstgress. Det ble en fin opplevelse i vårsola for våre fire lag. Neste cup blir vår egen Grei Cup 11. juni.

Seriestart og første kamp i ungdomsfotballen

Søndag 2. april var det duket for «tidenes» første kamp i ungdomsfotballen for G05. 9er-laget vårt seriestartet i G13 3. divisjon, og 14 spente gutter var klare for kamp. De fleste hadde aldri spilt 9er før, med unntak av noen få som hadde én og annen kamp med G04 fra i fjor eller i løpet av vinteren - som for øvrig så ut til å være forbi denne kvelden.

Spilleregler for 7er og 9er

Nå er årets seriespill straks i gang, og vi stiller med tre 7er-lag i Gutter 12 år og ett 9er-lag i Gutter 13 år. Nedenfor finner dere informasjon om hvilke spilleregler og retningslinjer som gjelder, inkludert Fair play.

Lagregler og foreldrevettregler

"Vi viser respekt for hverandre og bruker ikke banneord" - det er første punkt i lagreglene for Grei G2005. Det er viktig å huske på lagreglene både på trening og kamper. Last dem ned, skriv dem ut og heng dem på veggen hjemme :-)

Besøk våre lagsider

25.09 19:10 Grei Kunstgress 9/7er A H
Grei G2005.1 - Årvoll 2 -
26.09 19:10 Myrerfeltet kg 9/7er A B
Kjelsås 3 - Grei G2005.2 -
01.10 17:00 Ellingsrud kunstgr. 9/7er A B
Ellingsrud - Grei G2004.4 -
08.10 15:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H
Grei G2005.2 - Sagene 3 -
10.10 19:10 Bjølsen kunstgress 9/7er B B
Sagene - Grei G2005.1 -
24.09 18:30 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.4 - Grorud -  
24.09 13:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.3 - Skeid 3 -  
19.09 19:10 Løren kunstgress 9er/7er A B  
Hasle-Løren 2 - Grei G2005.1 -  
18.09 19:10 Caltexløkka 7er B B  
Lille Tøyen 4 - Grei G2005.3 -  
17.09 17:00 Sofiemyr kunstgress 9er/7er A B  
Kolbotn 6 - Grei G2004.4 5 - 8  
17.10 19:10 Nordre Åsen 2 kg 7er/9er A B  
Skeid - Grei G2005.2 -  
15.10 15:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.4 - Rommen -  
15.10 13:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.1 - Skeid 2 -  
10.10 19:10 Bjølsen kunstgress 9/7er B B  
Sagene - Grei G2005.1 -  
08.10 15:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.2 - Sagene 3 -  
01.10 17:00 Ellingsrud kunstgr. 9/7er A B  
Ellingsrud - Grei G2004.4 -  
26.09 19:10 Myrerfeltet kg 9/7er A B  
Kjelsås 3 - Grei G2005.2 -  
25.09 19:10 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.1 - Årvoll 2 -  
24.09 18:30 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.4 - Grorud -  
24.09 13:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.3 - Skeid 3 -  
19.09 19:10 Løren kunstgress 9er/7er A B  
Hasle-Løren 2 - Grei G2005.1 -  
18.09 19:10 Caltexløkka 7er B B  
Lille Tøyen 4 - Grei G2005.3 -  
17.09 17:00 Sofiemyr kunstgress 9er/7er A B  
Kolbotn 6 - Grei G2004.4 5 - 8  
17.09 15:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.2 - Veitvet -  
13.09 19:10 Caltexløkka 7er B B  
Lille Tøyen - Grei G2005.2 -  
13.09 18:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.4 - Holmlia 3 6 - 3  
11.09 19:10 Årvoll hockey kg 7er B  
Årvoll 4 - Grei G2005.3 -  
10.09 13:00 Jesperudjordet kunstgress 9er/7er A B  
Vestli 2 - Grei G2004.4 17 - 2  
10.09 12:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.1 - Lille Tøyen 2 -  
04.09 19:10 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.2 - Årvoll 3 -  
04.09 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 B  
Vålerenga - Grei G2005.1 -  
04.09 18:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.3 - Lyn 9 -  
03.09 18:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.4 - Veitvet 7 - 2  
29.08 19:10 Høybråten kg 7er B  
Høybr/Stovn - Grei G2005.2 -  
28.08 19:10 Høybråten 9/7er A B  
Høybr/Stovn 2 - Grei G2005.3 -  
28.08 19:00 Kaldbakkenfeltet gress H  
Grei G2005.1 - Høybr/Stovn 4 -  
27.08 18:30 Nordre Åsen 2 kg 7er/9er B B  
Skeid 5 - Grei G2004.4 1 - 4  
22.08 19:10 Ellingsrud kunstgr. 9/7er B B  
Ellingsrud 2 - Grei G2005.2 -  
21.08 19:10 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.3 - Rommen -  
21.08 19:10 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.1 - Grüner 3 -  
20.08 18:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.4 - Høybr/Stovn 4 5 - 3  
19.06 19:10 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.2 - Grorud -  
19.06 19:10 Grefsen skole 7er B  
Kjelsås 5 - Grei G2005.3 -  
19.06 19:10 Myrerfeltet kg 9/7er B B  
Kjelsås 2 - Grei G2005.1 -  
18.06 17:00 Rommensletta kg. 9er/ 7er A B  
Rommen - Grei G2004.4 12 - 3  
13.06 19:10 Nordre Åsen 2 kg 7er/9er B B  
Skeid 2 - Grei G2005.1 -  
12.06 19:10 Nordre Åsen hockey KG 7er B  
Skeid 3 - Grei G2005.3 -  
12.06 19:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.2 - Skeid -  
10.06 12:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.4 - Ellingsrud 1 - 4  
06.06 19:05 Bjølsen kunstgress 9/7er A B  
Sagene 3 - Grei G2005.2 -  
05.06 19:10 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.3 - Lille Tøyen 4 -  
05.06 19:10 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.1 - Sagene -  
30.05 19:00 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.3 - Årvoll 4 -  
29.05 19:10 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.2 - Kjelsås 3 -  
29.05 19:10 Årvoll grus 9/7er B B  
Årvoll 2 - Grei G2005.1 -  
24.05 20:15 Grorud kunstgress 9/7er B B  
Grorud - Grei G2004.4 -  
22.05 19:10 Veitvet kunstgress 9er/7er A B  
Veitvet - Grei G2005.2 -  
22.05 19:10 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.1 - Hasle-Løren 2 -  
22.05 18:00 Kringsjå kunstg. 3 7er A B  
Lyn 9 - Grei G2005.3 -  
21.05 17:00 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.4 - Kolbotn 6 6 - 6  
16.05 19:05 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.3 - Høybr/Stovn 2 -  
15.05 19:10 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.2 - Lille Tøyen -  
15.05 19:10 Caltexløkka 7er A B  
Lille Tøyen 2 - Grei G2005.1 -  
14.05 17:00 Lusetjern kunstg.9er/7er A B  
Holmlia 3 - Grei G2004.4 7 - 3  
11.05 19:10 Rommensletta kg. 9er/ 7er A B  
Rommen - Grei G2005.3 -  
08.05 19:10 Årvoll grus 9/7er A B  
Årvoll 3 - Grei G2005.2 -  
08.05 19:10 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.1 - Vålerenga -  
07.05 17:00 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.4 - Vestli 2 4 - 4  
04.05 19:10 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.2 - Høybr/Stovn -  
04.05 19:00 Høybråten 9/7er B B  
Høybr/Stovn 4 - Grei G2005.1 -  
03.05 19:10 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.3 - Kjelsås 5 -  
30.04 18:30 Veitvet kunstgress 9er/7er A B  
Veitvet - Grei G2004.4 4 - 9  
27.04 19:10 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.2 - Ellingsrud 2 -  
25.04 19:10 Dælenengen kunstg. 9er/7er B B  
Grüner 3 - Grei G2005.1 -  
23.04 18:30 Kaldbakkenfeltet kunstgress 9/7er A H  
Grei G2004.4 - Skeid 5 8 - 2  
18.04 19:10 Grorud kunstgress 9/7er A B  
Grorud - Grei G2005.2 -  
18.04 19:10 Grei Kunstgress 9/7er A H  
Grei G2005.1 - Kjelsås 2 -  
02.04 18:30 Høybråten 9/7er A B  
Høybråten/Stovner 4 - SF Grei Gutter 12 år -  
02.04 18:30 Høybråten 9/7er A B  
Gjelleråsen Vårcup - Grei G2004.4 13 - 8  
12.02 10:00 Valle Hovin kunstgress B  
Miniturnering Vålerenga - SF Grei Gutter 12 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products